КЛЮЧОВІ ДАТИ
30 РОБОТИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО:

I ДЕДЛАЙН - 10 БЕРЕЗНЯ 2020 РОКУ
II ДЕДЛАЙН - 5 КВІТНЯ 2020 РОКУ
LAST MINUTE ДЕДЛАЙН ПРОДОВЖЕНО ДО 30 КВІТНЯ 2020 РОКУ
28 ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦІЯ ОГОЛОШЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ ADC*UA AWARDS 2020

28 ТРАВНЯ 2020

КОНКУРС МОЛОДИХ КРЕАТОРІВ & ADC*UA STUDENT

Конкурс молодих креаторів та конкурс ADC*UA Student є безкоштовними. Вони представлені в ADC*UA Awards окремими категоріями.

До цих категорій можна завантажувати роботи усіх напрямків, які відповідають традиційним платним номінаціям: A. Film & Radio, B. Print & Outdoor, C. Graphic Design, D. Interactive & Mobile , E. Promotions, New Media, та F. Integration & Innovation  

Серед всіх зареєстрованих робіт за рішенням журі буде обрано по одній роботі-переможцю у кожній з 4-х категорій.

Конкурс молодих креаторів

Конкурс відкритий для молодих креаторів віком до 29 років. Місце і досвід роботи (фріланс, стажер і т.д.) значення не мають.

Головна умова:
до участі у Конкурсі молодих креаторів допускаються роботи, що були розміщені в ЗМІ, брали участь в рекламних кампаніях або реалізовані в іншій формі (затверджені клієнтом) в період з січня 2019 року по квітень 2020 року включно.

Переможець конкурсу безкоштовно візьме участь у конкурсній програмі європейського конкурсу клубу арт-директорів ADC*E AWARDS 2020.

ADC*UA Student

До участі в конкурсі допускаються ТІЛЬКИ студенти денної форми навчання профільних інститутів або спеціальностей. Акредитація навчального закладу (художня школа, технікум, інститут, університет і т.д.) значення не має.

Учасник конкурсу ADC*UA Student має надіслати після реєстрації заявки скан-копію студентського квитка або іншого документа, що підтверджує факт створення роботи в рамках учбового курсу, на адресу оргкомітету – festival@vrk.org.ua, contest@vrk.org.ua.

До участі у ADC*UA Student допускаються як реалізовані (затверджені клієнтом), так нереалізовані проекти.

Переможець конкурсу безкоштовно візьме участь в конкурсній програмі європейського конкурсу клубу арт-директорів ADC * E AWARDS 2020.