Клуб ADC*UA

КЛУБ ADC*UA — МІСЦЕ ЗУСТРІЧІ ПРОВІДНИХ УКРАЇНСЬКИХ АРТ-ДИРЕКТОРІВ, КРЕАТИВНИХ ДИРЕКТОРІВ ТА ДИЗАЙНЕРІВ.

Клуб ADC*UA було засновано у 2009 році та є локальним представництвом європейського клубу креаторів ADC EUROPE, що демонструє головні тренди та ідеї креативної спільноти з усього світу та об`єднує кращих креативних директорів, дизайнерів, арт-директорів Європи. 

До створення локального клубу ADC в Україні існувало неформальне об`єднання креаторів під назвою KAKADU CLUB, що у подальшому переріс у теперешній, більш формалізований національний клуб ADC*UA.

КЛУБ ADC*UA  –  некомерційний клуб, який об'єднує людей творчих професій в рекламі.

СЕРЕД ЧЛЕНІВ КЛУБУ ADC*UA – лише ті, хто реально впливає на ринок української реклами. З представниками теперішнього складу клубу ADC*UA можна ознайомитися у розділі ЧЛЕНИ КЛУБУ

МІСІЯ КЛУБУ ADC*UA – впровадження стандартів рекламної галузі, розвиток професійної майстерності та освіти.

ЗАДАЧІ КЛУБУ ADC*UA :    

 • - Об'єднати кращі творчі ресурси рекламного ринку
   
 • - Підняти професійний рівень реклами
   
 • - Визначити нові професійні стандарти
   
 • - Презентувати українську індустрію реклами міжнародному співтовариству
   
 • - Підтримати молодих спеціалістів та розвивати їх професійний рівень

Щороку клубом ADC*UA та ВСЕУКРАЇНСЬКОЮ РЕКЛАМНОЮ КОАЛІЦІЄЮ організовується та проводиться національній конкурс ADC*UA AWARDS —  змагання кращих українських робіт у галузі реклами та комунікаційного дизайну.

Це один з найбільш авторитетних українських національних рекламних конкурсів, що задає тенденції в індустрії та виявляє таланти.

Переможці конкурсу мають можливість брати участь у щорічному конкурсу европейського клубу арт-директорів ADC*EUROPE AWARDS.