На головний сайт
21 КОНКУРСНI РОБОТИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 1 ЖОВТНЯ 2018 РОКУ
25 ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ ВІДБУДЕТЬСЯ 25 ЖОВТНЯ 2018

ПРАВИЛА, ТЕРМІНИ, ВАРТIСТЬ

ADC * UA Awards відкритий для рекламних, комунікаційних, цифрових і медіа агентств, дизайн
і продакшн компаній, інших учасників рекламно-комунікаційного ринку України.

До участі у конкурсній програмі допускаються роботи, що були розміщені в ЗМІ, брали участь
в рекламних кампаніях або реалізовані в іншій формі (прийняті клієнтом) в період
з січня 2017 року по вересень 2018 року включно.

Проекти, розроблені декількома агентствами, можуть подаватися на розгляд у рамках однієї категорії лише один раз і лише від одного учасника (одного з агентств або клієнта). При цьому одна й та ж робота, серія робіт, рекламна кампанія може бути подана в різні категорії.

Реєстрація робіт повинна бути узгоджена з клієнтами, кампанії яких готуються до участі в конкурсній програмі. Оргкомітет конкурсу може зв'язатися з клієнтом, якщо в ході суддівства у журі виникнуть питання стосовно реалізації кампанії.

Реєстрація робіт повинна бути узгоджена і дозволена керівництвом вашої компанії.

Конкурсні роботи та всі матеріали повинні бути зареєстровані та сплачені до 1 жовтня 2018 року.

У разі відміни участі у конкурсі вже зареєстрованих робіт, необхідно попередити Оргкомітет написавши на festival@vrk.org.ua, project@vrk.org.ua чи подзвонивши до офісу за телефоном (044) 490 90 30.

Зареєстровані роботи не можуть бути відкликані з конкурсу після 1 жовтня 2018 року.  Ви розумієте, якщо ви хочете зняти роботу після 1 жовтня 2018 року, повернення оплати за участь не здійснюється.

У тому випадку, якщо додаткова інформація з проекту стає доступною вже після реєстрації роботи, організатори конкурсу можуть надавати доступ до оновлення інформації, але не пізніше 1 жовтня 2018 року

Учасник конкурсу гарантує легальне використання в конкурсних роботах музики, фото, текстів і т. д, і зобов'язується самостійно вирішувати всі можливі суперечки щодо авторських прав.

Оргкомітет конкурсу може використовувати роботи учасників з метою популяризації фестивалю, в тому числі розміщувати роботи на офіційному сайті фестивалю.

 

ВАРТІСТЬ УЧАСТІ

Вартість однієї конкурсної роботи  в категоріях A. FILM & RADIO, B. PRINT & OUTDOOR, C. GRAPHIC DESIGN, D. INTERACTIVE & MOBILE, E. PROMOTIONS, NEW MEDIA, F. INTEGRATION & INNOVATION – 1200 грн.*

Якщо в створенні проекту брав участь член клубу ADC * UA, вартість складає – 900 грн.**

* Ціна вказана без урахування ПДВ.
** За умови наявності сплаченого щорічного членського внеску.

Прийом конкурсних робіт проходить до 14 вересня 2018 року.


 

АЛГОРИТМ ДІЙ УЧАСНИКА КОНКУРСУ ADC*UA AWARDS

Конкурсною роботою називається заповнена на сайті форма із завантаженою згідно з технічними вимогами конкурсною роботою.

Правило конфіденційності суддівства конкурсних робіт: у файлах , посиланнях та описі творчої ідеї конкурсних робіт не можна розміщувати логотип і назву учасника, окрім self-promotion. Члени журі не повинні знати , якому агентству/студії/учаснику належить робота, що розглядається. Порушення цього правила може спричинити зниження балів при оцінюванні.

При реєстрації аккаунта перевірте правильність і актуальність інформації, що вводиться, оскільки вона використовується Оргкомітетом для зв'язку з учасником.

Вміст поля «Назва учасника» дублюється на сайті, в дипломі та Церемонії нагородження, тому вкажіть назву агентства / компанії без лапок, дужок та форми власності.

Також ретельно перевірте по кожному проекту усі кредитси і текстову інформацію, яку ви ввели. Ці дані будуть опубліковані на нашому сайті в точності, як ви ввели їх в форму заявки.

 

1. Підготовка до участі:

 • ознайомтеся з категоріями/підкатегоріями конкурсної програми;
 • оберіть роботи для участі і підберіть відповідні категорії/підкатегорії;

Зверніть увагу: ​​До участі допускаються роботи, прийняті клієнтами в період з січня 2017 року та які не брали участь у ADC*UA Awards 2017. Одна робота може подаватися в кілька категорій і, відповідно, буде оцінюватися різними складами журі.

 • кожна категорія має свої технічні вимоги до завантаження конкурсних робіт. Уважно ознайомтеся з ними і перевірте відповідність файлів до даних технічних параметрів.

2. Зареєструйтеся на сайті:

 • обов'язково заповніть всі необхідні поля;
 • контактна інформація використовується оргкомітетом для зв'язку з учасниками, тому перевірте правильність введеної інформації;
 • інформація з поля «Назва учасника» використовується дипломах, Церемонії та на сайті конкурсу, тому вкажіть назву компанії без лапок, дужок та форми власності;
 • після внесення всіх даних на вашу електронну адресу буде відправлене посилання для активації акаунту.

3. Заповніть конкурсну заявку на кожну роботу:

 • для входу використовуйте логін (e-mail) та пароль;
 • оберіть необхідну категорію та обов'язково заповніть всі поля;
 • внесіть інформацію про команду, що працювала над проектом;
 • завантажте конкурсну роботу відповідно до всіх технічних вимог;
 • після внесення інформації до заявки перевірте всі введені дані та натисніть «Сформувати заявку».

Редагування конкурсних заявок можливе до запиту рахунку.

4. Після завершення реєстрації запросіть рахунок на оплату:

 • до запиту рахунку переконайтеся, що заявка заповнена правильно, а файл завантажений коректно та відповідно технічних вимог категорії. Після запиту рахунку роботи не доступні для редагування.
 • перейдіть до розділу особистого кабінету «Рахунки» і відмітьте ті роботи, які готові до участі та сплати і натисніть «Виставити рахунок».

Рахунок буде відправлено у 3-денний термін на e-mail, зазначений вами при реєстрації.

Увага! Роботи вважаються прийнятими до участі тільки після запиту рахунку!

5. До 1 жовтня 2018 року передайте оригінали робіт/друковані версії робіт (за бажанням) в Оргкомітет конкурсу.