На головний сайт
14 КОНКУРСНI РОБОТИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 26 КВІТНЯ 2019 РОКУ
25 ЦЕРЕМОНІЯ НАГОРОДЖЕННЯ ВІДБУДЕТЬСЯ 30 ТРАВНЯ 2019, ОДЕСА

КОНКУРС МОЛОДИХ КРЕАТОРІВ & ADC*UA STUDENT

Конкурс молодих креаторів та конкурс ADC*UA Student є безкоштовними. Вони представлені в ADC*UA Awards окремими категоріями.

До цих категорій можна завантажувати роботи усіх напрямків, які відповідають традиційним платним номінаціям: A. Film & Radio, B. Print & Outdoor, C. Graphic Design, D. Interactive & Mobile , E. Promotions, New Media, та F. Integration & Innovation  

Серед всіх зареєстрованих робіт за рішенням журі буде обрано по одній роботі-переможцю у кожній з 4-х категорій.

Конкурс молодих креаторів

Конкурс відкритий для молодих креаторів віком до 29 років. Місце і досвід роботи (фріланс, стажер і т.д.) значення не мають.

Головна умова:
до участі у Конкурсі молодих креаторів допускаються роботи, що були розміщені в ЗМІ, брали участь в рекламних кампаніях або реалізовані в іншій формі (прийняті клієнтом) в період з січня 2018 року по квітень 2019 року включно.

Переможець конкурсу безкоштовно візьме участь у конкурсній програмі європейського конкурсу клубу арт-директорів ADC*E AWARDS 2019.

ADC*UA Student

До участі в конкурсі допускаються ТІЛЬКИ студенти денної форми навчання профільних інститутів або спеціальностей. Акредитація навчального закладу (художня школа, технікум, інститут, університет і т.д.) значення не має.

Учасник конкурсу ADC*UA Student має надіслати після реєстрації заявки скан-копію студентського квитка або іншого документа, що підтверджує факт створення роботи в рамках учбового курсу, на адресу оргкомітету – festival@vrk.org.ua, contest@vrk.org.ua.

До участі у ADC*UA Student допускаються як реалізовані (прийняті клієнтом), так нереалізовані проекти.

Переможець конкурсу безкоштовно візьме участь в конкурсній програмі європейського конкурсу клубу арт-директорів ADC * E AWARDS 2019.